درباره ما

گروه آموزشی «حرفه»، با هدف پرورش و آموزش دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف مرتبط با راه و شهرسازی و ساختمان فعالیت خود را آغاز کرده است. «حرفه» می‌خواهد هر آنچه شما برای وارد شدن به بازار کار نیاز دارید را یاد بگیرید و حرفه‌ای وارد بازار کار شوید.

فعالان گروه «حرفه» متخصصین و مهندسان با سابقه بالای ده سال کار در جامعه حرفه‌ای شهرسازی و ساختمان هستند. مدرسین و فعالان «حرفه» غالبا در شرکت‌های مهندسی مشاور مشغول کار حرفه‌ای و آموزش هستند. به همین جهت نیازهای جامعه حرفه‌مند را طی سال‌ها به خوبی درک و خدمتتان ارائه می‌دهند.

«حرفه» براساس آموزش‌های داده شده در هر رشته، در صورت درخواست «کارآموز» می‌تواند ارزیابی حرفه‌ای را انجام دهد و «کارآموز »را به جامعه حرفه‌ای و بازار کار معرفی نماید. درجه‌بندی «کارآموز» براساس چهاردرجه ممتاز، عالی، متوسط و ضعیف انجام خواهد شد.علاوه بر این «حرفه» علاقه دارد به «کارآموز» روش رزومه نویسی را برای رشته‌های مختلف نیز آموزش دهد.

«حرفه» تمایل دارد با درجه‌بندی کارآموزان و نمایش رزومه حرفه‌ایشان، پلی باشد میان کارفرمایان و کارآموزان. به همین منظور «حرفه» با همکاری و پشتوانه چندین شرکت مهندسان مشاور معماری و شهرسازی نحوه ارزیابی کارآموزان را طراحی و ارائه می‌کند.

این ایده از دل چندین شرکت مهندسی مشاور معماری و شهرسازی طی ده سال اخیر به وجود آمده‌است. در ابتدا کارآموز به صورت حضوری نحوه کار ونرم‌افزارهای مرتبط را فرا گرفته و بعد مدتی به عنوان نیروی کار جذب دپارتمان مرتبط شرکت شده و یا جذب شرکت‌های مشاور و جامعه حرفه‌ای دیگری. هم اکنون «حرفه» به عنوان نهادی بر گرفته از این شرکت آماده پرورش «کارآموز» به صورت گسترده برای جامعه حرفه‌ای خواهد بود.

در «حرفه» حرفه‌ای شوید!