چرا از walkthrough استفاده می کنیم ؟

چرا از walkthrough استفاده می کنیم ؟

یکی از ابزار‌های ساختن انیمیشن در کمترین زمان، ایجاد و ضبط گردش مجازی در فضای پروژه در نرم‌افزار رویت می‌باشد.

اگر تا امروز فقط کار طراحی و مدل‌سازی را انجام می‌دادید و بخش انیمیشن و یا رندرینگ را به دیگران می‌سپردید و از این طریق هزینه‌های بالایی صرف می‌کردید. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با یادگیری نرم‌افزار رویت تمامی موارد مربوط به انیمیشن‌سازی از مدل را خود برعهده بگیرید. و همچنین در بعضی مواقع کارفرماها تمایل دارند که بتوانند قبل از اجرا در پروژه طراحی شده قدم بزنند و تمامی زوایای طرح را بررسی کنند.

 و اما امروزه با پیشرفت قابلیت‌ها در نرم افزار Revit این امکان وجود دارد تا بتوان با استفاده از ابزارwalkthrough در پروژه خود حرکت کنید، به همین ترتیب با تهیه یک انیمیشن از مدل و گرفتن خروجی با فرمتAVI می‌توانید فیلم پروژه خود را با انواع player  ها مشاهده کنید.

شما می‌توانید با استفاده از گزینه‌‌های موجود در پنل Export و انتخاب دکمه‌ walkthrough  وارد پنجره تنظیمات مربوط به فایل خروجی شوید. تا با تعیین سرعت نمایش فریم‌ها در انیمیشن سرعت پخش فیلم را تنظیم کنید. با افزایش تعداد فریم‌ها سرعت پخش فیلم بالا می‌رود و اگر تمایل دارید که هر فریم با سرعت متفاوتی در فیلم پخش شود می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات ویژه آن را ویرایش نمایید.

همچنین برای تعیین چگونگی نمایش انیمیشن به صورت‌های مختلف گرافیکی یا سیاه و سفید و یا رندرینگ از تنظیمات مربوطه و موجود در پنجرهExport  استفاده کنید که البته بسته به نوع انتخاب زمان گرفتن فایل خروجی می‌تواند متفاوت باشد. ابعاد فریم‌های انیمیشن هم به همین ترتیب قابل ویرایش است و در بخش مربوط به خود قابل تنظیم است اما سایه‎ها و تاثیر آن بر پروژه باید از قبل در حین مدل‎سازی با تعیین موقعیت خورشید و زاویه تابش بررسی شده باشد و در این مقطع تنها با علامت‌گذاری یک گزینه می‌توان این تاثیرات را در انیمیشن هم مشاهده کرد.

معمار و طراح در شرکت مهندسی اردیبهشت مهرازان

ورود

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

حرفه به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. قوانین و مقررات.

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۳

مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *